Нейрофункціональні досліждення

Напрямки

Нерізкі головні болі, запаморочення, порушення сну, підвищена стомлюваність, пітливість, серцебиття, перепади настрою від агресивності до пригніченості часто сприймаються як «хвороби від нервів». Але, як то кажуть, «ґрунт-то нервовий, а квіточки ростуть різні»: це неврози, пухлини, менінгіти, енцефаліти, інсульти. Визначити причину допоможуть нейрофункціональні дослідження.

Існує кілька видів функціональної діагностики головного мозку:

  • Електроенцефалограма (ЕЕГ) дозволяє уточнити причину судом і виключити (або, навпаки, виявити) епілепсію, а також - визначити різні види неврозів.
  • Реоенцефалограма досліджує кровотік в артеріях і венах головного мозку, прохідність магістральних артерій, кровонаповнення органу, тонус і еластичність різних артерій і т. п.
  • Ехоенцефалографія необхідна для діагностики підвищеного внутрішньочерепного тиску і є хорошим доповненням для комп'ютерної томографії, що вивчає цю патологію. Методика викликаних потенціалів використовується для виявлення порушень слуху і зору, які відображають патологію глибинних відділів мозку.

В INTO-SANA проводиться аналіз діяльності кори головного мозку і діагностика найрізноманітніших його уражень. Дослідження проводяться на надточному енцефалографі DX-Enterprize, комп'ютерна база якого дозволяє проводити аналіз вже по ходу дослідження.

Вбудований в прилад ультразвуковий ехоенцефалограф Sonomed-350 дозволяє проводити швидку діагностику найрізноманітніших уражень головного мозку.

Завдяки сучасному обладнанню та професіоналізму лікарів, в INTO-SANA діагностують захворювання головного мозку вже на ранніх стадіях їх виникнення. Слідкуйте за своїм здоров'ям, і в разі появи головних болів пройдіть енцефалографію. Тому що їх причини можуть бути найрізноманітнішими: і наслідки забутих черепно-мозкових травм, і порушення кровопостачання, і мігрені. Фахівці INTO-SANA проведуть обстеження і поставлять точний діагноз.