Отзывы о врачах

  • Анелия 08.04.2024
    Хочу выразить свою благодарность, лечащему врачу Юрию Юрьевичу. Желаю море счастья, океан здоровья, мирного неба над головой, и всех земных благ. С уважением, Анелия
  • Сергій 08.04.2024
    Приходила моя дружина з донькою, біля місяця тому. Лікар з великої літери! Допомогла та відповіла на всі питання. Дуже чуйна.
  • Наталія 02.04.2024
    Щиро вдячна Дмитру Олександровичу за професійне стаціонарне лікування! За увагу,за пояснення! Що Дмитро Олександрович завжди на зв'язку по любим запитанням! Здоров'я вам і мирного неба!!!
  • Наталія 02.04.2024
    Дуже дякую чудовому лікарю-Юрію Олександровичу! За турботу,за пояснення моєї проблеми! У мене в голові вже були погані думки! Але Юрій Олександрович все пояснив,з лікарями - Валентином Геннадієвиче...
  • Наталія 02.04.2024
    Дуже дякую чудовому лікарю- Валентину Геннадієвичу,за турботу,за уважність! Лікар з великої літери! Здоров'я та мирного неба!!!
  • Олег 02.04.2024
    Врач от бога . Таких специалистов надо уважать и поддерживать Государство в первую очередь.
  • Володимир 01.04.2024
    Залишилось дуже приємне враження після відвідування лікаря Вікторії Вікторовни. Уважність та професійність на вищому рівні. Такого лікаря завжди порекомендую.
  • Максим 30.03.2024
    Делал проверки зрения с последующей выпиской рецепта на очки. Видно, что врач действительно компетентный и ответственно подходит к своей работе, я получил ответы на все свои вопросы и остался очень...
  • Денис 30.03.2024
    Найкращий лікар, до якого я звертався.
  • Євгеній 29.03.2024
    Найприємніший лікар України ☺️ Чудовий спеціаліст з гарним почуттям гумору 😉