Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Анестезіологія і інтенсивна терапія

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – це відділення, де боротьба йде за кожну хвилину життя пацієнта. Високий професіоналізм медичного персоналу (від санітарних працівників до лікарів), сучасне технічне оснащення і застосування тільки препаратів, що позитивно себе зарекомендували, призводять до порятунку життя тяжких хворих.

Тут проводяться:

  • інтенсивна терапія;
  • усі види анестезіологічної допомоги;
  • гемодіаліз;
  • багатопрофільна еферентна терапія: плазмаферез, внутрішньосудинне лазерне та ультрафіолетове лікувальне опромінення крові.

Для складних анестезії в INTO-SANA використовуються сучасні наркозні станції KION і FABIUS. Використання сучасних технологій дозволяє практично повністю виключити побічні ефекти при проведенні анестезіологічної допомоги та прискорити пробудження пацієнта після анестезії.

Реанімаційний блок оснащений апаратами штучної вентиляції легенів Servio I - по одному апарату на кожне ліжко відділення. Апарати адаптовані для дорослих і дітей з першого дня життя.

За допомогою сучасного обладнання ми можемо застосовувати як класичні варіанти вентиляції, так і адаптовані індивідуально до кожного пацієнта. Режим вентиляції контролюється системами запобіжних клапанів, що при штучному диханні перешкоджає нанесенню травми легеневій тканині.

Для тривалої внутрішньовенної інфузійної терапії використовуються апарати Braun, за допомогою яких лікар задає швидкість введення і обсяг лікарських препаратів, а прилад забезпечує введення необхідної кількості медикаменту в необхідний період часу.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії є тільки спеціалізовані багатофункціональні ліжка Schmiz (Німеччина) зі спеціальною системою зміни положення тіла хворого і повітряними матрацами проти пролежнів. Зручність пацієнтові забезпечено за будь-яких видів захворювань і травм.

Лікарі