Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Педіатрія

Немає нічого більш важливого в цьому світі, ніж здоров'я дитини. Це скаже кожна мама, підтвердить кожен тато. І те, що лікування дитини дуже часто утруднене через цілу низку об'єктивних причин (природна поведінка малюка, нездатність пояснити, що не так, змінена клінічна картина багатьох патологій), знає будь-який лікар. Але тим важливіше створити такі умови для діагностики, лікування і реабілітації маленьких пацієнтів, щоб вони швидко і назавжди позбулися хвороби. І саме таким було створено дитяче відділення INTO-SANA. Досвідчені і чуйні фахівці, цілодобове спостереження, одномісні палати для перебування з батьками - ось за що цінують педіатричний стаціонар мами і тата Одеси та області.

Турботу про маленьких пацієнтах візьмуть на себе кваліфіковані дитячі лікарі кількох напрямків: педіатри, дитячі хірурги, травматологи, неврологи, анестезіологи-реаніматологи. Відділення педіатрії надає ефективну медичну допомогу при хворобах центральної нервової системи, верхніх дихальних шляхів і легенів, ЛОР-органів, серцево-судинних і алергічних захворюваннях, патології шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи. Наші дитячі хірурги та травматологи нададуть негайну допомогу при гострих хірургічних захворюваннях та різноманітних травмах.

У клініці представлені різні напрямки для дітей:

  • швидка допомога;
  • діагностика;
  • лікування в стаціонарі;
  • амбулаторний консультативний прийом.

Переваги:

  • системний підхід - всі медичні служби зібрані «під одним дахом»;
  • метод хірургічного травматологічного лікування під контролем рентген-апарату, ендоскопічні операції;
  • відсутність можливості інфікування всередині лікарні, завдяки індивідуальному перебуванню дитини в палаті;
  • підбір меню з урахуванням індивідуальних харчових переваг дитини;
  • функціонування прищепного кабінету (Поліклініка Into-Sana).

Педіатричне відділення клініки INTO-SANA пропонує скористатися консультативною допомогою наших фахівців вузького профілю, готових відповісти на будь-які питання, що стосуються дитячого здоров'я. При необхідності, ми проведемо повне обстеження дитини на базі діагностичного комплексу, що розташований тут же, оснащеного найсучаснішим обладнанням і доступністю всіх лабораторних досліджень.

Лікарі