Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Ангіографічні дослідження

У разі, якщо на внутрішніх стінках судини утворюються холестеринові бляшки, вони, з часом розростаючись (у кожної людини період їх росту може бути різним), перекривають судину. В результаті внутрішні органи недоотримують життєво необхідні речовини і кисень, з кожним днем ​​відчуваючи себе все гірше. Негативні наслідки бувають у всіх органів, до яких перекритий доступ крові. Але особливо небезпечними для людини є «зашлаковані» судини серця, шиї та голови. У таких випадках відбуваються несподівані інфаркти та інсульти.

Ангіографічні дослідження допомагають знайти судину з бляшкою і вчасно ліквідувати небезпеку. Завдяки своєчасній діагностиці судин в INTO-SANA часто попереджуються інфаркти та інсульти, що дозволяє пацієнтам уникнути серцево-судинних катастроф і, що іноді важливіше, їх наслідків.

Одним з видів ангіографії є КТ-коронарографія - дослідження судин серця на комп'ютерному томографі. Саме коронарографія виявляє місце закупорки судин серця атеросклеротичними (холестериновими) бляшками.

При таких симптомах, як постійна задишка, біль за грудиною, швидка стомлюваність коронарографія є незамінним видом діагностики ішемічної хвороби серця на ранніх стадіях. У розвинених країнах коронарографію проводять на щорічних медичних оглядах у представників груп хворих високого ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Перевага коронарографії в тому, що вона дає абсолютне знання і можливість повного розуміння проблеми, яка виникла в артеріях серця. Це дослідження визнано «золотим стандартом» для обстеження хворих на ішемічну хворобу серця.

Завдяки високому професіоналізму інвазивних кардіологів Клініки INTO-SANA у нас можливе дослідження не тільки судин серця, але й усіх інших судин людського тіла. Далеко не всі лікарні України можуть похвалитися такими фахівцями. Ми пишаємося тим, що наші лікарі досягли блискучих результатів у своїй галузі. Сьогодні нашим діагнозами довіряють в кращих стаціонарах Європи та Ізраїлю!

Наші фахівці проводять дослідження судин:

  • серця;
  • голови та шиї;
  • кінцівок;
  • нирок;
  • магістральних судин.

Своєчасні ангіографічні дослідження допомагають запобігти розвитку атеросклерозу, ішемічного інсульту, інфаркту, облітеруючого ендартеріїту, гіпертензії і багатьох інших судинних захворювань.