Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Комп’ютерна томографія

В INTO-SANA томографію проводять на найновішому в Одесі обладнанні - Toshiba Aquilion CX 128.

Завдяки кращій у галузі ізотропній та низьконтрастній роздільній здатності Aquilion CX забезпечує оптимальне поєднання різних характеристик для отримання кардіоваскулярних зображень. Візуалізація периферичних судин, бляшок і вимір ступеня стенозу коронарних артерій можливий у найширшого кола пацієнтів. Сканування з товщиною зрізу 0,5 мм застосовується для досліджень мозкового кровообігу, легенів, хребта, суглобів і кінцівок. Експертний рівень зображень за рахунок потужної рентгенівської трубки дозволяє проводити точну диференціальну діагностику в складних випадках.

За призначенням лікаря, може бути проведене дослідження з контрастом.

Можливості дослідження на комп'ютерному томографі:

  • Комп'ютерна томографія (КТ) використовується для виявлення захворювань органів черевної порожнини - нирок, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки. Органів дихальної системи - легені, бронхи, трахеї, ЛОР-органи.
  • Крім того, вона незамінна при діагностиці багатьох видів уражень головного мозку - свіжих крововиливів, інфарктів, травматичних ушкоджень, пухлин, кіст.
  • КТ - це ефективний метод діагностики стану суглобів (кульшових, колінних, ліктьових і т.д.) і хребта, наприклад, при виявленні міжхребцевих гриж. Комп’ютерна томографія - це дуже надійний і легкий у виконанні метод дослідження. Діагностичні можливості КТ при деяких видах пухлин і порушень мозкового кровообігу досягають 90-99%. Дуже важливо, що метод дає надійну інформацію про будову і зміни в органах, яку неможливо отримати за допомогою інших методик.

Переваги діагностики на комп'ютерному томографі в Into-Sana:

  • висновок експертного рівня: найновіше на Півдні України обладнання та досвідчені рентгенологи;
  • зображення будуть доступні за посиланням в описі дослідження, де ви зможете скачати та зберегти їх або переслати своєму лікарю;
  • попередній запис на дослідження;
  • найнижче в порівнянні з іншими доступними апаратами променеве навантаження;
  • цілодобова робота КТ-кабінету;
  • архівація знімків в електронному вигляді;
  • обстеження дітей.

Підготовка до діагностики

Особливою підготовки не потрібно. Якщо планується дослідження органів черевної порожнини, пацієнту рекомендується за 2-3 дні до дослідження не вживати продукти, що сприяють підвищеному утворенню газів в кишечнику - молоко і молочні продукти, свіжі овочі. Для пацієнта серед численних переваг комп'ютерних томографів INTO-SANA основними, звичайно ж, є: швидкість дослідження, його точність, безпека і комфорт. Доза променевого навантаження на сучасних томографах порівнянна з променевим навантаженням, що одержує людина за 1 годину перебування на пляжі в середині літнього дня.