Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Кардіологія

Нормальну будову, функціонування, а також патологічні стани серця і судин вивчає кардіологія. Вона розробляє методи діагностики, лікування, профілактики проблем серцево-судинної системи - однієї з найважливіших і функціонально навантажених у нашому організмі. Незважаючи на те, що серце і судини знаходяться під прицілом кращих вчених сучасності, багато науково-дослідницьких премій і фондів засновано для розвитку цієї галузі медицини, найважливіші відкриття ще попереду.

Медичні центри Into-Sana в Одесі так само займаються лікуванням захворювань серця і судин, використовуючи при цьому світовий стандарт - мультидисциплінарний підхід. Він полягає в комплексному підході до проблеми судинного характеру - пацієнта супроводжують фахівці кількох спеціальностей: кардіолог, невролог, ендокринолог, реабілітолог.

Лікарня швидкої допомоги (клініка) Into-Sana на двох поверхах надає допомогу хворим з інсультами та інфарктами, проблемами серцевого ритму, порушеннями прохідності коронарних судин.

Судинні патології надзвичайно небезпечні. Вони змушують лікаря відраховувати час буквально по хвилинах. І тут дуже велике значення має швидке звернення людини, яка постраждала від закупорки судини, за професійною допомогою.

Які симптоми вимагають негайного виклику швидкої допомоги:

 • Гострий раптовий біль в області серця. Він може йти в руку, нижню щелепу, плече і руку - ознака гострого інфаркту.
 • Холодний піт.
 • Панічний стан.

Якщо ви помітили один або декілька з цих симптомів, негайно викликайте машину швидкої допомоги. Тільки лікар може визначити реальну тяжкість вашого стану і планувати подальший медичний супровід.

Які щоденні проблеми зі здоров'ям свідчать про те, що вам потрібна допомога кардіолога:

 • Задишка навіть при незначних фізичних навантаженнях;
 • Ниючий біль під правою лопаткою;
 • Безсоння, тривожність, депресія;
 • Набряки;
 • Цукровий діабет;
 • Гіпертонічна хвороба в сім'ї;
 • Куріння, зловживання спиртним тривалий час.

Для встановлення діагнозу кардіолог використовує різноманітні інструментальні методи:

 1. Результати електрокардіограми (ЕКГ)
 2. Холтерівське моніторування
 3. Ангіографія
 4. УЗД серця
 5. Аналізи крові
 6. Магнітно-резонансна томографія
 7. Комп'ютерна ангіографія.

Не відкладайте візит до кардіолога. В Одесі приймають і лікарі стаціонару, і медичних центрів. Широка діагностична база, розташована в клініці, дозволить лікарю відповісти на головне питання «Що з вашим серцем?».

Телефон контакт-центру для запису (0482) 307-500.

Лікарі