Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Дієтологія

Привабливо виглядати і бути здоровим мріє кожен. Задля досягнення такої мети ми потребуємо в рекомендаціях лікаря-дієтолога. З медичної точки зору дієтологія потрібна не тільки для підтримки здоров'я організму, але і в ряді випадків для успішної терапії пацієнтів, що мають гострі або хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, серця, кровообігу. Важливо розуміти, що правильне харчування є одним з ключових факторів одужання. Групи захворювань, такі, як ендокринна патологія, хвороби органів травлення і печінки, дерматологічні та алергічні захворювання, є основними, при яких дотримання принципів правильного харчування є невід'ємною частиною лікувального процесу.

Часто пацієнту важко самостійно зрозуміти і прийняти обмеження в харчуванні, необхідні для лікування. Тому головним завданням лікаря-дієтолога є підбір певного раціону харчування, враховуючи всі супутні захворювання і патології, без значного дискомфорту для пацієнта і з отриманням всіх необхідних мікро- і макроелементів в раціоні.

Завдання видається не здійсненною? Не дивлячись ні на що, досвідчені і кваліфіковані лікарі-дієтологи підберуть індивідуальний раціон, який допоможе Вам у боротьбі з небажаною проблемою.