Into-Sana - безпека, комфорт, медична якість.

Клініка Into-Sana надає клієнтам стаціонарне лікування за високими стандартами як медичної, так і сервісної якості.

Цілодобовий стаціонар

  • На базі клініки Into-Sana ми надаємо невідкладну і планову хірургічну допомогу, реабілітаційну, а також реанімаційну допомогу при широкому спектрі медичних проблем.
  • У стаціонарі Into-Sana цілодобово працює висококваліфікований медичний персонал, в розпорядженні якого знаходиться виключно сучасне медичне устаткування.
  • Госпіталізація у невідкладних ситуаціях проводиться за призначенням лікарів швидкої допомоги Into-Sana, інших приватних медустанов, а також служби швидкої допомоги міста.
  • Госпіталізація на етапах планового лікування, перед оперативним втручанням або після нього проводиться за рішенням лікаря.
person
Команда

Палати

У Into-Sana створені комфортні умови, в яких ви можете проходити лікування, не порушуючи звичайного ритму життя. Це затишні палати з кондиціонером, телефоном, телевізором, Wi-Fi, холодильником, індивідуальним блоком гігієни. Палати оснащені системою термінового виклику медперсоналу - ви можете бути впевнені, що ваше здоров'я або здоров'я ваших близьких під надійним захистом.

Стандарт

Двомісна комфортабельна палата, з телевізором, доступом в інтернет, ванною кімнатою, кондиціонером, телефоном, шафою для одягу і сейфом для особистих речей. Також в палаті завжди є необхідний набір одягу та гігієнічних засобів що ми змінюємо щодня.

Люкс

Одномісна комфортабельна палата, з телевізором, доступом в інтернет, індивідуальною ванною кімнатою, кондиціонером, телефоном, шафою для одягу і сейфом для особистих речей. Також в палаті завжди є необхідний набір одягу та гігієнічних засобів що ми змінюємо щодня. На додаток до зручностей - набір посуду, електрочайник, столова та мінеральна вода. Комплімент: чайний набір, фруктова тарілка, шоколад.

Також в палаті огрганізовано куточок для зустрічі відвідувачів.

Дитяча

Двомісна комфортабельна палата, де одна місце передбачає розміщення супроводжуючого (одного з батьків). У палаті є телевізор, доступ в інтернет, ванна кімната, кондиціонер, телефон, шафою для одягу і сейф для особистих речей. Також в палаті завжди є необхідний щодня змінюється набір одягу та гігієнічних засобів для комфортного перебування в стаціонарі.

Харчування

У клініці організовано 4-разове харчування по індивідуально підібраній для вас програмі із високоякісних продуктів від команди шеф-кухаря Into-Sana.

Денний стаціонар

Під денним стаціонаром мається на увазі забезпечення медичної допомоги пацієнтам, які не потребують цілодобового спостереження. Денний стаціонар - це також високий рівень сервісу і менші витрати. Режим перебування у денному стаціонарі узгоджується індивідуально.

Ціни

У вартість 1-го дня перебування в стаціонарі входить весь комплекс лікування і діагностики протягом перебування пацієнта в стаціонарі. У вартість перебування не входять оперативні втручання, передопераційна анестезія, а також такі дослідження, як комп'ютерна томографія (КТ) та магнітно-резонансна томографія (МРТ).

Палата Стандарт Люкс
Хірургічна 7240 11140
Кардіологічна 9740 -
Онкологічна 7390 12340
Педіатрична
* разом із батьками
7540 8540*
Соматична 8640 10540
Реабілітаційна 5740 11140
Лікувально-діагностична 9840 12340
Реанімаційна 15040 24040

Тут доступна Покупка частинами від monobank