Стаціонар

Лікарня Into-Sana - це найвідоміша, одна з перших приватних в Україні, цілодобова лікарня. У нашому стаціонарі завжди є місце для складних випадків, коли інші в допомозі відмовляють.

Ми лікуємо, в тому числі оперативно, дорослих і дітей.

Наша лікарня має найбільш розгорнуту діагностичну базу. Але ми пишаємося не обладнання, а нашими лікарями.

Відділення лікарні швидкої допомоги Into-Sana:

Приймально-діагностичне відділення. Це будь-яка інструментальна і лабораторна діагностика, амбулаторний прийом лікарів усіх спеціальностей.

Відділення судинних патологій - це великий центр, в якому працюють кардіологи, неврологи, ендокринологи, пульмонологи, ревматологи. Ми лікуємо інсульти, інфаркти, порушення серцевого ритму, тромбози судин, діабетичні ураження кінцівок, проводимо стентування і багато іншого. У своїй роботі ми використовуємо всі світові напрацювання в галузі медицини серця, центральної нервової системи.

Відділення урології та гінекології - це консервативне і хірургічне лікування захворювань сечостатевої системи. Пластика статевих органів, відновлення репродуктивної функції та операції з приводу численних дисфункцій і новоутворень цих органів.

Відділення хірургії, травматології та колопроктології - це лікування пацієнтів з гострою хірургічною патологією, планові операції на органах черевної порожнини, шиї і кінцівках, допомога постраждалим в автомобільних аваріях, від нещасних випадків. Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ургентно виконуємо лапароскопічні операції дітям.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії - реанімаційні заходи для пацієнтів, які перебувають в критичному стані: штучна вентиляція легенів, гемодіаліз, унікальна система догляду за важкими пацієнтами. Наші фахівці володіють унікальними методиками провідникової анестезії, коли наркоз подається «точково», тільки в ту зону, де здійснюється втручання. Завдяки цьому ми проводимо складні операції віковим пацієнтам з поєднаними патологіями та системними захворюваннями.

Стаціонар Into-Sana володіє широкими можливостями в лікуванні пацієнтів будь-якого віку. Наші лікарі працюють разом, а значить, на допомогу пацієнтові приходить не один, а ціла команда фахівців.