Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Ендокринологія

З огляду на часте поєднання цукрового діабету з кардіологічними захворюваннями, особлива увага приділяється діагностиці та лікуванню цього захворювання. На базі відділення кардіоцентру INTO-SANA успішно працює кабінет діабетичної стопи.

В обстеженні та лікуванні пацієнтів з діабетичною стопою застосовується мультидисциплінарний підхід, який включає в себе огляд усіх необхідних фахівців центру:

  • Ендокринолога. З огляду на те, що основою захворювання є цукровий діабет, корекція рівня глюкози в крові є першочерговою метою.
  • Судинного хірурга. Лікарі використовують як консервативні методи лікування (курсові прийоми лікарських засобів з метою покращення кровопостачання в кінцівках), так і хірургічні (відновлення прохідності великих судин при їх «закритті» атеросклеротичними бляшками).
  • Кардіолога. Негативний вплив цукрового діабету ІІ (2) типу завжди «нашаровується» на атеросклеротичне ураження судин, яке з віком розвивається у всіх, але з різним ступенем вираженості. Тому так важливо контролювати рівень артеріального тиску і спектр ліпідів крові. Довічне динамічне спостереження у кардіолога дозволяє сповільнити прогресування цих захворювань.
  • Невролога. З огляду на те, що однією з причин розвитку діабетичної стопи є ураження нервової системи, спостереження і лікування у цього фахівця є необхідним пунктом у комплексі профілактичних і лікувальних заходів.
  • Ортопеда. При розвитку деформації суглобів, необхідним є розвантаження стопи і підбір ортопедичного взуття.

Лікарі