Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Судинна хірургія

Судинна хірургія - це та галузь хірургії, що займається лікуванням вен, артерій і лімфатичних протоків. Це дуже тонка робота, що вимагає теоретичних знань, практичних навичок і матеріально-технічної бази.

Чому в людини виникають захворювання судин? Велика частка цих причин - це неправильний спосіб життя, шкідливі звички, зайва вага і багато іншого, на що ми цілком можемо впливати.

На другому місці - генетична схильність до захворювань судин, основне з яких - це облітеруючий атеросклероз.

І третє - це відновлення судин, які постраждали в результаті різних травм.

Таким чином, судинні хірурги займаються відновленням прохідності судин (розчиненням тромбів, видаленням атеросклеротичних бляшок, штучним розширенням судин шляхом встановлення стендів), протезуванням, зшиванням розривів, консервативним лікуванням і профілактикою захворювань судин, призначенням фізіопроцедур, спрямованих на покращення кровообігу.

Судинна хірургія в INTO-SANA вирізняється широким арсеналом діагностичних методів. У лікарні швидкої допомоги Into-Sana ми використовуємо ангіографію магістральних судин, доплерографію судин ніг і голови, магнітно-резонансну томографію, реоенцефалографію та багато іншого.

З якими порушеннями життєдіяльності потрібно планово записатися на консультацію судинного хірурга в Into-Sana:

  1. Різні дискомфортні відчуття в ногах: важкість, поколювання в литках, біль під час ходьби і в стані спокою, особливо, біль в стопах; оніміння, судоми; раптова поява почервонінь і ущільнень на поверхні ніг - в цьому випадку консультація судинного хірурга необхідна негайно.
  2. Потемніння пальців на ногах і руках, рани, що довго не загоюються
  3. Сильні головні болі, поява «мушок» в очах
  4. Непритомність, потемніння в очах
  5. Біль в грудному відділі, що віддає в руку.

Порушення прохідності судин тягне за собою дуже серйозні наслідки. Адже кров забезпечує наші органи киснем і продуктами харчування. Тому не відкладайте відвідування судинного хірурга.

Запис за телефоном контакт-центру: (0482) 307-500.