Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Травматологія и ортопедія

Ортопедія і травматологія займається численними проблемами опорно-рухового, зв'язкового апарату. Ортопед-травматолог - лікар, який проводить очний огляд, призначає інструментальну діагностику, пропонує консервативну терапію або оперативне втручання.

В яких ситуаціях необхідна консультація лікаря ортопеда-травматолога:

 • Різні травми - падіння, вивихи, розтягнення та розриви зв'язок
 • Болі в будь-якому суглобі, кістці
 • Набряк суглоба
 • Почервоніння в області суглобів
 • Обмеження в русі кінцівок
 • Патології розвитку опорно-рухового апарату
 • Крихкість кісток

Діагностика, яку використовують ортопеди-травматологи:

 1. Рентген-дослідження
 2. Комп'ютерна томографія
 3. Магнітно-резонансна томографія
 4. Артроскопія
 5. Лабораторні аналізи крові.

Лікар ортопед-травматолог в залежності від захворювання і стадії його перебігу призначає консервативну терапію; іммобілізацію кінцівки (фіксування в стані спокою за допомогою гіпсової або пластикової накладки, лангету та ін.), оперативне втручання.

Оперативне втручання при яскраво вираженій деформації суглоба, травмуванні, зносі шляхом заміни суглоба на протез називається ендопротезуванням. Такі операції в клініці Into-Sana виконуються під контролем мобільного рентген-апарату, що забезпечує максимально ефективне втручання на суглобі.

Оперативне втручання, що проводиться на кістці для репозиції уламків після переломів називається остеосинтезом. У всьому світі до 90% переломів лікуються методом остеосинтезу, він є «золотим стандартом» лікування. У клініці Into-Sana остеосинтез проводиться під контролем мобільної рентген-установки.

Будь-яку травму потрібно лікувати, поки вона «свіжа». Правило ефективного лікування переломів – не пізніше 6 годин, тому що потім розвивається набряк травмованої ділянки.

Запишіться на прийом до травматолога в Одесі за телефоном контакт-центру (0482) 307-500.

Лікарі