Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Терапія

Терапія – розділ медицини, який займається консервативним лікуванням хвороб внутрішніх органів.

Для проведення коректної медикаментозної терапії, дуже важливо правильно встановити діагноз. Для цього пацієнтові необхідно виконати програму лабораторної та інструментальної діагностики, призначену лікарем-терапевтом.

Крім лікування високочастотних інфекційних, вірусних захворювань, системних порушень в роботі організму, які потребують спостереження і регулярної корекції, лікар-терапевт є свого роду координатором звернень до вузькопрофільних спеціалістів. Тому в будь-якому випадку, коли ви не знаєте, який лікар може вам допомогти з поганим самопочуттям, запишіться на прийом до терапевта. Він проведе огляд, якісно оцінить основні життєві показники і прийме рішення, хто з колег фахівців вузького профілю може ефективно надати допомогу.

Терапевт – це лікар, який повинен мати досвід в будь-якому розділі медицини. Але крім цього – високими комунікативними навичками і аналітичної здатністю розібратися з індивідуальним « портретом здоров'я » людини. І прийняти лікування – призначати лікування або консультацію вузького профілю.

Запишіться на прийом до лікаря-терапевта в Into-Sana

Лікарі