Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

УЗД

У нашій клініці встановлено УЗ-обладнання експертного рівня Toshiba, яке дозволяє досліджувати всі органи і системи людини, в тому числі серцево-судинну.

У клініці почав свою роботу новий УЗ-апарат Toshiba Aplio 500. Це перший апарат в Одеській області такого рівня. Відмітною властивістю нового обладнання є більш висока роздільна здатність. Крім цього вдосконалено ряд алгоритмів дослідження, що також підвищує якість діагностики.

Нова можливість - еластографія зсувної хвилі.

Це найсучасніша ультразвукова методика, що дозволяє виявляти злоякісні новоутворення щитовидної залози, молочних залоз, печінки і лімфатичних вузлів.

Переваги УЗД в Into-Sana:

  • територіальна доступність - УЗД-апаратура в кожному діагностичному центрі;
  • попередній запис на дослідження;
  • архівація результатів. Зберігання протягом трьох років;
  • проведення спеціалізованих досліджень (УЗД серця, УЗД плоду і т.д.)
  • цілодобове проведення дослідження.

Дослідження серця

Дослідження серця проводиться за 20 параметрами: визначається обсяг крові, що проходить через серце, сила, з якою рідина виштовхується зі шлуночків, тиск в момент викиду, швидкість викиду і т. п. Результати досліджень незамінні при встановленні точного діагнозу.

При дослідженні на Toshiba органів малого таза і черевної порожнини, нирок, поверхнево розташованих органів електронні датчики відсівають тканинні шуми, які при звичайному дослідженні лікар може прийняти за прояви хвороби або патологічну тканину. Датчики з пункційними насадками (вагінальний, ректальний, операційний датчики черевної порожнини і нейрохірургічний датчик) дозволяють проводити хірургічне лікування під контролем ультразвукового зображення, наприклад - видалення кіст, операції на нирках, печінці і т.д.

Доплерографія судин

В INTO-SANA проводяться комплексні дослідження стану кровотоку в будь-якій частині тіла - доплер судин. Наші УЗД-фахівці оцінюють ступінь порушення кровотоку і кровопостачання органів при ураженні артерій атеросклеротичними бляшками, виявляють звуження артерії на найбільш ранніх стадіях. Це дозволяє уникнути потенційних хвороб за допомогою медикаментозного лікування, без оперативного втручання. Те ж саме можна сказати і про дослідження кровотоку нижніх кінцівок. Зменшення кровопостачання ніг веде до облітеруючого ендартеріїту (хвороби, при якій судини ніг постійно звужуються, а їх ендотелій - запалюється). Якщо він прогресує, то наслідки можуть бути трагічні: аж до ампутації кінцівок. Щоб цього уникнути, необхідно досліджувати стан судин, щоб вчасно провести медикаментозне лікування.

Лікарі