Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Магнітно-резонансна томографія

Це унікальне і таке, що практично не має аналогів дослідження для діагностики захворювань центральної нервової системи, головного мозку, хребта, м'язово-суглобової системи та багатьох внутрішніх органів.

У Клініці INTO-SANA встановлений томограф Siemens Magnetom Avanto в 1,5 тесла. Для порівняння: звичайна потужність більшості магнітно-резонансних томографів дорівнює 0,2-0,3 Тесла. Але головною перевагою проведення МРТ-діагностики в Into-Sana ми вважаємо не тільки обладнання, але в першу чергу - фахівців-радіологів. Досвід виконання МРТ-досліджень усіх органів і систем дозволяє їм видавати висновки експертного рівня.

Іноді виникає діагностична необхідність проведення МРТ-дослідження з внутрішньовенним контрастним підсиленням. Такі дослідження проводяться за призначенням лікаря, що спостерігає пацієнта або лікаря-рентгенолога. Вартість МРТ-дослідження збільшується на вартість контрастної речовини, але тільки так можна виявити деякі патології.

Зображення будуть доступні за посиланням в описі дослідження, де ви зможете скачати та зберегти їх або переслати своєму лікарю.

У Клініці INTO-SANA проводяться МРТ-дослідження:

  • голови;
  • хребта: грудного відділу, шийного відділу, попереково-крижового відділу;
  • спинного мозку, де відтворюваність результатів обстеження особливо складна у зв'язку з пульсацією спинномозкової рідини і перешкодами від кровотоку;
  • крижово-клубової області;
  • внутрішніх органів;
  • органів черевної порожнини (печінка, нирки, підшлункова залоза та інші);
  • тазової області з високою роздільною здатністю (простата у чоловіків, яєчники, матка, шийка матки у жінок;
  • колінних, плечових і тазостегнових суглобів.

Також, ми маємо можливість обстежувати дітей різних вікових груп з такими патологіями, як пухлини, мальформація і епілепсія та іншими, не менш складними, захворюваннями.

Чи існують протипоказання до процедури?

Так, і вони пов'язані з принципом роботи апарату. Вимірюється електромагнітний відгук ядер водню на збудження їх електромагнітними хвилями. Все це відбувається в постійному магнітному полі високої напруги. Саме тому головними протипоказаннями до проведення дослідження є наявність у пацієнта кардіостимулятора (водіїв ритму серця), слухових апаратів та імплантів невстановленого походження.

Інформація для пацієнтів жіночої статі: менструація, наявність внутрішньоматкової спіралі, а також годування грудьми НЕ є протипоказаннями для дослідження. Вагітність розглядається як відносне протипоказання, у зв'язку з чим знадобиться висновок лікаря-гінеколога про можливість проведення МРТ-дослідження.