Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Дитяча ортопедія і травматологія

Дитяча травматологія - медичний напрям, що займається лікуванням численних і різноманітних дитячих порушень опорно-рухового апарату. Це переломи, розтягнення, вивихи, розриви зв'язок. На жаль, травми трапляються дуже часто, особливо в літні місяці і під час канікул у дитячих навчальних закладах.

Крім травм дитяча ортопедія і травматологія займається діагностикою та лікуванням вроджених захворювань опорно-рухового апарату. В першу чергу, це підступне захворювання - дисплазія тазостегнових суглобів. Небезпека полягає в тому, що при відсутності лікування цього захворювання в перший рік життя, дитині загрожує інвалідність.

Також дитячий ортопед займається питаннями кривошиї, порушення постави, викривлення хребта. Саме тому дитячий ортопед обов'язково повинен спостерігати дитину протягом її першого року життя і далі - щорічно. Своєчасно виявлене захворювання у більшості випадків може бути повністю вилікувано у дітей. І чим раніше розпочати лікування, тим кращого результату можна очікувати.

Ми, як лікарі і батьки в одній особі, просимо вас уважно стежити за безпекою дитячих ігор, місць навчання та відпочинку, хоча деколи це буває дуже непросто. Дитяча фантазія і рівень активності у дітей високі. Тому, якщо дитина все ж отримала травму і скаржиться на біль в будь-якій частині тіла, її необхідно негайно показати лікарю.

Лікування травм у дітей має свої особливості По-перше, дитина не завжди може зрозуміло пояснити, де і що болить. Діти до року дуже часто пристосовуються до болю, тобто надають таке положення пошкодженій кінцівці, коли біль відсутній або мінімальний. В результаті, коли батьки починають щось підозрювати, дитячий травматолог вже констатує період заживлення травми.

Діткам дуже рідко оперують переломи - це ще одна специфіка дитячої травматології. Адже кістки ростуть, а отже використовувати фіксовані пристрої для остеосинтезу не можна.

Якщо дитина на ваших очах отримала травму, або повернулася з прогулянки і скаржиться на біль у кінцівках, розповідає, що пережила падіння з дерева, удар під час гри в футбол, невдало потренувалася на уроці фізкультури, не зволікайте. Покажіть дитину травматологу.

Запис на консультацію дитячого травматолога в Одесі по телефону контакт-центру (0482) 307-500.

Лікарі