Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Дерматовенерологія

В мережі медичних центрів INTO-SANA надається повний комплекс послуг необхідних для ефективного діагностування та лікування захворювань шкіри. 

Наші переваги - це власна діагностична база, лабораторна діагностика та висококваліфіковані лікарі-дерматологи, які використовують у лікуванні лише доказову медицину.

Завдяки тому, що INTO-SANA - це багатопрофільні медичні центри, дерматолог може залучити інших фахівців для формування комплексної терапії з урахуванням всіх особливостей організму пацієнта.

Консультація дерматолога необхідна:

 • Вугрова хвороба, або захворювання акне, постакне, гіперпігментація
  Лікарі - дерматологи розробляють індивідуальні плани лікування вугрової хвороби. Також в INTO-SANA є можливість залучити до лікування лікаря-ендокринолога, гінеколога та гастроентеролога.
 • Лікування венеричних захворювань лікарем-дерматовенерологом
  Лікар-дерматовенеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, що передаються статевим шляхом. Шкірні хвороби супроводжуються, як правило, появою характерного висипання, інтоксикацією організму, підвищенням температури тіла, ураженням інших органів і систем.
 • Дерматоскопія та видалення доброякісних новоутворень
  В медичних центрах  INTO-SANA  проводять діагностику родимок та інших новоутворень на шкірі (дерматоскопія). При потребі, здійснюють безболісне і безпечне їх видалення. Також лікарі-дерматологи, при необхідності, зроблять панч-біопсію шкіри для діагностики онкології.
 • Лікування інших захворювань шкіри
  Діагностика та лікування екземи, розацеа, кропив'янки, а також лишай, гнійники на шкірі, грибки шкіри і нігтів, почервоніння та набряк ділянки шкіри, свербіж, інші висипання і запалення на шкірі.

Записатись на консультацію до дерматолога INTO-SANA ви може можете через наш телеграм-бот, форму заявки на сайті або за номерами телефону: 

м. Одеса

Записатися на прийом

Лікарі