Відеоендоскопічні дослідження

Відеоендоскопічні дослідження – це діагностика стану внутрішніх органів та систем, яка проводиться за допомогою ендоскопу.

Ендоскоп являє собою апарат, що складається з відеокамери та спрямованого світла. Гнучкий шланг малого діаметру вводиться в природні отвори організму та проводиться огляд внутрішніх органів за допомогою розташованої на кінці камери. Інформація, отримана за допомогою ендоскопа, має високий ступінь достовірності та є дуже цінною для лікаря-клініциста при встановленні діагнозу. Крім того, сучасні ендоскопи оснащені ще й маніпулятором, який дозволяє брати зразки матеріалу на ділянках, що потребують  пильної уваги лікаря. Такий аналіз називається гістологією. 

Ендоскопія в Into-Sana вирізняється такими перевагами:

 1. Проводиться у стані медикаментозного сну. На час проведення дослідження пацієнту дають незначну кількість наркозу, яка дозволяє комфортно та безболісно для людини пройти дослідження.
 2. Безпека для пацієнта – в наших медичних центрах використовуються тільки стерильні комплектуючі та витратні матеріали. Для пацієнта це означає відсутність імовірності інфікування через обладнання будь-якими бактеріями, вірусами.
 3. pH-метрія під час дослідження.
 4. Забір матеріалу для гістероскопії. Прицільний вибір ділянки тканин.
 5. Проведення аналізу на хелікобактер.

У діагностичних центрах Into-Sana встановлені ендоскопи Olympus зі спеціальним режимом світла NBI. Від дає можливість встановлення онкодіагнозу ще на допухлинному періоді. Це світло робить видимими злоякісні клітини на підслизовому шарі, у тій стадії, коли інше обладнання їх ще не «бачить». Це дає можливість клінічним спеціалістам почати лікування на ранній стадії, скоротивши його тривалість, матеріальні витрати, побічні ефекти.

Відеоендоскопічні дослідження, що проводяться в Into-Sana:

 1. Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС)
 2. Бронхоскопія
 3. Колоноскопія
 4. Артроскопія
 5. Фіброгістероскопія
 6. Цистоуретроскопія.

До деяких ендоскопічних досліджень (бронхоскопія, фіброгастродуоденоскопія, колоноскопія) необхідна спеціальна підготовка. Вона виконується елементарно, але потребує деякого часу до проведення дослідження. Під час запису на процедуру координатор контакт-центру розповість, як необхідно підготуватися.

Телефон контакт-центру для запису: (0482) 307-500.