Оперативні втручання на органах черевної порожнини в Одесі
Отримати ці послуги можна за адресами:
Одеса вул. Варненська, 2
Телефон контакт-центру
Стаціонарне лікування в Into-Sana:
- Експертна медицина.
- Повна діагностика для підготовки до хірургічного лікування.
- Медична і фізична безпека пацієнтів — моніторинг показників 24/7, тривожні кнопки, мінімізація ризику падінь.
- Контроль і ефективне лікування пацієнтів високих груп ризику — літній вік, системні захворювання, негативний досвід лікування.
- Центр госпіталізацій — швидка і найпростіша для пацієнта можливість лягти в стаціонар.
- Пост-стаціонарний супровід пацієнтів.
- Безпечний комбінований наркоз.
- Фіксована вартість оперативного лікування.
- Якісна комунікація з родичами.
Грижа стравохідного отвору діафрагми — діагноз, при якому призначають лапароскопічну круроррафію, фундоплікацію за наявності гастроезофагеальної рефлюксної хвороби ГЕРХ (ГЕРХ).
Грижа стравохідного отвору діафрагми — досить поширена проблема. Полягає в тому, що через стравохідний отвір діафрагми частина органів шлунково-кишкового тракту з черевної порожнини переміщується в грудну. Основний фактор, який сприяє цьому процесу — підвищений тиск в черевній порожнині і надмірно еластичні тканини діафрагми навколо отвору для стравоходу.
Симптоми — біль, постійна печія, відрижка з кислим шлунковим вмістом. Діагностика — рентгенографія шлунку.
Лікування — при малих розмірах медикаментозне в комбінації зі зміною режиму харчування (часте, дрібне, дієтичними продуктами), або оперативне (при великих розмірах, неефективності медикаментозної терапії).
Мета лапароскопічної крурорафії — звуження діафрагмального отвору таким чином, щоб припинити переміщення органів через цей отвір. А фундоплікації — створення «манжети» для запобігання потрапляння кислого шлункового вмісту до стравоходу (рефлюксу).
Після відновлення пацієнт може вести активний спосіб життя і дотримуватись комфортного режиму харчування.
Крізьшкірна крізьпечінкова холангіостомія, дренування абсцесів і кіст під контролем УЗД
Лапароцентез (абдомінальна пункція, парацентез, перітонеоцентез, пункція живота, пункція черевної порожнини)
Абдомінопластика
Спленектомія
Операції на печінці проводяться при виявленні новоутворень таких як: гемангіоми, рак печінки або жовчних протоків, аденоми печінки і солітарні метастази. Також операція може знадобитися при невдалому пункційному лікуванні абсцесів і кіст печінки, ехінококозу (паразитарне захворювання).
Техніки, що використовуються при цих діагнозах, різні. І хірург обирає, яким чином він буде проводити операцію на печінці, для конкретного пацієнта. Не дивлячись на те, що печінка — орган, що добре регенерує, тобто при частковому видаленні (резекції) вона відновлює свої розміри — хірургія печінки одна з найскладніших в області абдомінальної хірургії.