Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Лабораторія

INTO-SANA – єдина приватна медична компанія Одеси, що володіє власною клініко-діагностичною лабораторією з повним спектром аналізів крові, сечі, калу, виділень слизової та будь-яких інших біоматеріалів.

Діагнози найширшого переліку інфекційних захворювань можуть бути перевірені в нашій лабораторії, в тому числі гепатити всіх типів, рв (rw). Крім того, якщо для здачі аналізу необхідно використовувати спеціальні ємності (наприклад, при аналізі на глисти, аналізах сечі), ми попередньо видамо все необхідне.

Для задекларованих пацієнтів широкий спектр аналізів за призначенням терапевта, педіатра чи сімейного лікаря доступні БЕЗКОШТОВНО в необмеженій кількості протягом року.

Ми проводимо дослідження в будь-який час, навіть якщо пацієнт звернувся до нас пізно вночі.

При проведенні досліджень біоматеріалів ми використовуємо тільки якісні реактиви виробництва Німеччини, Франції та Угорщини, офіційно зареєстровані в нашій країні. При отриманні результатів, які розходяться з клінічними проявами у пацієнта, ми безкоштовно і в найстисліші терміни не тільки проводимо повторне дослідження, а й відправляємо біоматеріал на контрольну перевірку в інші незалежні лабораторії. Таким чином, ми несемо відповідальність і перед пацієнтом, і перед лікарем, якому необхідні результати аналізів для призначення адекватного лікування.

Лабораторія INTO-SANA проводить дослідження на обладнанні експертного класу, такому, як «Immulite 1000» виробництва американської фірми DPC, гематологічному аналізаторі «Nihon Кohden» та японською біохімічному аналізаторі «Sapphire».

Запис на забір аналізів: 

м. Одеса

Телеграм- бот

Залишити заявку