Відгуки Валанцевич Надія Дмитрівна

  • Аніта 16.06.2026
    Дуже дякуємо за прийом. Нам було важливо потрапити до лікаря і ви нас прийняли. Щиро вдячні за кваліфікований та позитивний результат.