Четверiков Сергій Геннадійович

Стаж 26 рокiв
Онкохірург
Хірург

Про лікаря

Категорія вища

Виконувані процедури:

Весь обсяг оперативних втручань в абдомінальній і загальній хірургії, у тому числі малоінвазивні лапароскопічні операції, онкохірургічні оперативні втручання, невідкладна хірургія.

Основні нозології:

Жовчно-кам'яна хвороба, грижі різної локалізації, хірургічні захворювання органів черевної порожнині, заочеревинного простору.

Освіта:

  • ОНМедУ - 1995 р.
  • ОНМедУ навчання в магістратурі, а згодом в аспірантурі на кафедрі хірургічних хвороб з післядипломною підготовкою - 2000 р.
  • Стажування з лапароскопічної хірургії в Європейському інституті хірургії (Гамбург, Німеччина), 1999, 2001 і 2002 рр. - в навчальному центрі Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (Елеонкур, Франція), в 2002, 2007, 2010 рр. в інституті хірургії ім. Вишневського і РНЦХ (Москва), в 2009 р. - в інституті раку АМН України (Київ).
  • Захист кандидатської дисертації на тему «Ерадикація Helіcobacter pylorі як фактор підвищення ефективності органозберігаючих операцій при виразковій хворобі дванадцятипалої кишки» - 1999 р.
  • Захист докторської дисертації на тему «Діагностика та комбіноване лікування ехінококозу печінки та легень» - 2008 р.

Професор кафедри хірургії №1 Одеського національного медичного університету, провідний хірург Університетської клініки - 2016 р.

Завідувач кафедри онкології з курсом променевої діагностики, терапії та радіаційної медицини, лікар-хірург, онкохірург Університетської клініки - 2016 р.

Автор 220 друкованих робіт, в тому числі співавтор монографій «Відеоендоскопічні операції в хірургії та гінекології», «Інфекційний контроль в хірургії», «Сучасні методи лікування виразкової хвороби», «Мінімально інвазивна хірургія патології жовчних протоків», «Ехінококоз людини: сучасні методи діагностики і лікування», підручника «Хірургічні хвороби». Автор 12 патентів.