Галич Світлана Родіонівна

Стаж 37 рокiв
Акушер-гінеколог
Гінеколог
Лікар вищої категорії

Тимчасово не веде прийом

Про лікаря

Доктор медичних наук, професор акушерства та гінекології. Головний лікар акушер-гінеколог медичної компанії Into-Sana.Секретар Національної Ради з охорони здоров‘я та безпеки. Лікар акушер-гінеколог пологового будинку №1 м.Одеса. Інструктор навчального центру SAR. Автор 138 наукових робіт, співавтор 3-х монографій, 11 Патентів України. Член Асоціації акушерів-гінекологів України, асоціації Акушерських анестезіологів України.

За час кар’єри прийняла понад 3,5 тисяч пологів різного ступеню складності.

Основна спеціалізація:

  • Нагляд, ведення та розродження вагітних з групи високого та вкрай високого ризику.
  • Усі види невідкладної, планової акушерської та гінекологічної допомоги відповідно до фахових вимог.
  • Ведення фізіологічної вагітності, багатоплодових вагітностей та вагітностей після ЕКЗ. У тому числі у жінок з соматичною патологією.
  • Розродження жінок з нормальними та ускладненими пологами. Консультація пацієнток з усіма видами гінекологічних проблем.

Участь у заходах, конференціях, визначні досягнення

  • Тривалий час керувала навчанням лікарів-інтернів, сімейних лікарів та акушерів-гінекологів Одеського регіону. Розробила та впровадила низку симуляційних тренінгів з надання невідкладної та планової допомоги в акушерстві та гінекології.
  • Сфера наукової діяльності — перинатологія, акушерська анестезіологія, невідкладна допомога.
  • Автор численних методичних матеріалів з акушерства та гінекології, популярних освітніх публікацій.
  • Щорічно приймає участь у наукових форумах та конференціях за фахом, як в Україні, так і закордоном. Бере участь у якості лектора в освітніх семінарах з актуальних проблем акушерства та гінекології. Переможниця конкурсу «Топ 100 в медицині 2009», рейтингу «Успішна жінка Одеського регіону 2016- 2018 рр», «Топ 100 лікарів Південного регіону». Має нагороду «Достояние Одессы». Нагороджена громадськими відзнаками «Берегиня України» та «Медичний Олімп України».